Homeopatie Brno

Očkování a homeopatie

 

Očkování je v naší zemi povinné. Je mnoho studií, které potvrzují blahodárné účinky plošného očkování. Je mnoho studií, které potvrzují spoustu škodlivých následků. Jak se v tom vyznat, zorientovat?

Já vnímám, že vše má svůj smysl, i když se nám to zdá nesmyslné. Očkování na začátku mělo skvělou myšlenku – zabránit hromadným epidemiím mnohých nemocí, na které se dříve umíralo. Očkování bylo blahodárné a pomáhalo nám přežít. Bohužel se stalo, že se zapomnělo na původní myšlenku a očkuje se čím dál více a více a ještě se u toho nutí lidi bez ohledu na to, jaký mají názor. Těm, kdo nutí do očkování, nějak nedošlo, že už máme daleko vyspělejší zdravotnictví, než tomu bylo v minulých staletích a že mnohé epidemie nám vlastně nehrozí.

Co ale s tím? 

Bojovníky za očkování či bojovníky proti očkování hledejte jinde. Já Vám neříkám, abyste neočkovali, bojovali proti systému. Já Vám neříkám, abyste očkovali. Dělejte, co chcete, co je v souladu s Vámi a co dokážete skloubit s tím, co nám diktuje stát. Vždycky se najde skulinka… Vše má svůj smysl i očkování. Je to lék na náš strach. Máme v epigenetickém kódu, dědičně uložený strach z epidemie, ze smrti, proto s námi rezonuje, když nás zastánci obou názorů straší. Je jen na nás, jak si ho zvědomíme, jak s ním budeme pracovat a pak se rozhodujeme svobodně.

Pokud něco s Vámi rezonuje, dělejte to. Důležité jeaby s tím byl člověk v souladu.

Homeopatie a očkování

Očkovat či neočkovat?

Jestliže očkujete dítě, protože jste přesvědčení o tom, že je to správné, že to ochrání Vaše dítě od nemocí, je to dobře. Vaše dítě bude chráněné.

Jestliže ne-očkujete dítě, protože jste přesvědčení o tom, že je to škodlivé pro Vaše dítě, je to dobře. Vaše dítě bude v bezpečí a zdravé.

 

Jestliže očkujete dítě, protože máte strach ho ne-naočkovat, že by mohlo zemřít na nějakou šílenou nemoc nebo mít trvalé následky, doporučuji si zpracovat Váš strach. Uvědomujte si ho, dovolte si ho cítit a projděte jím. Až budete cítit klid, očkujte své dítě a nemusíte se bát reakcí. Když nevíte, jak na to, oslovte svého terapeuta nebo přímo mně. Pomůžu Vám s tím.

Jestliže ne-očkujete dítě, protože máte šílený strach z následků, které si můžete všude přečíst na internetu, doporučuji si zpracovat Váš strach. Uvědomujte si ho, dovolte si ho cítit a projděte jím. Až budete cítit klid, ne-očkujte své dítě a nemusíte se bát reakcí. Jen se připravte na to, že to má své důsledky – školka, škola, změna doktora…Když Vám to stojí za to, tak je to super. Vaše dítě se má :-)

Chápete, co tím vším chci říct? 

Vše, co vyzařujeme a máme v sobě, se nám uskutečňuje. Pokud jednáte pod vlivem silného strachu jakkoli,  jde to proti VámPokud jednáte v klidu, jakákoli varianta je právě pro Vás ta správná. 

Nic není náhoda. Jestliže jsme ve své mysli nastavení na průšvih, nějakým způsobem ho prožijeme. Ať už skrze průšvihovou reakci na očkování nebo nějakou jinou nemoc v rodině, nehodu, či problémy v zaměstnání, ve vztazích. Pokud se očkujeme, abychom nezažili šílený projev nemoci nebo ne-očkujeme, abychom nezažili šílenou reakci na očkování, dříve nebo později nějakou šílenou akci zažijeme. Protože jsou věci, které prožít máme. Očkování je pak jen vyvolávající příčina. Proto dívejme se tváří tvář na své strachy, zpracovávejme si je, abychom nemuseli řešit jejich následky.

Co nám může nabídnout homeopatie ? 

Můžete použít následující léky preventivně (upozorňuji, že pokud to děláte, dáváte tělu informaci, že očekáváte negativní reakci na očkování, to nevadí, dovolte si to, jen si to prostě uvědomte) :

Thuja v potenci CH 9 pár dní před očkováním dávejte 3 kuličky 3 x denně, pokud chcete zabránit reakci po očkování.

Silicea CH 9, pokud má dítě panickou hrůzu z očkování. Jakmile se bojí, dejte 3 kuličky. Opakovat můžete tak často, jak u něho zase navnímáte strach.

Následky po očkování můžete řešit následujícími léky: 

Silicea CH 15  Tento lék podávejte, pokud se po očkování vyskytnou bolesti zad, hlavy, křeče, nevolnost, otoky.

Thuja CH 15  Lék se dává plošně po jakémkoli očkování, aby se zabránilo komplikacím. Můžete ho dávat i specificky na alergické reakce po očkování, kašel, rýma, zvýšená teplota.

Belladona CH 15  Na vysoké horečky.

Hypericum perforatum CH 15  Pokud má dotyčný vystřelující bolesti.

Ledum palustre CH 15  Pokud je nějaká reakce na očkování, u které je místo vpichu studené nebo se mu v té oblasti tvoří hematom a chce na to studené.

Pokud si nejste jistí a rádi byste se raději poradili, můžete využít Minikonzultaci. Rozebereme, jak to máte právě vy ve vztahu k očkování a zvolíme spolu postup jedinečný pro vás.

V případě, že nastanou větší komplikace po očkování, doporučuji se poradit se svým homeopatem, můžete samozřejmě kontaktovat přímo mě.

Ať už se rozhodnete jakkoli a uděláte cokoli, je to dobře :-) . 

Fotky z webu: www.comphight.com

 

Napsat komentář