Ve vysílání si sestavíme domácí lékárničku z prvních deseti homeopatických léků, které nám pomohou v těch nejběžnějších akutních stavech.

 

Synové (19 a 16 let) přestali chodit na střední školu. Povím vám, jaká byla naše cesta k unschoolingu, jak jsme procházeli strachem, úzkostmi a co se nám otevřelo, když jsme tím prošli.

Je vaše dítě závislé na počítači? Nechce se mu chodit do školy? Obáváte se, co z něho bude? Má problémy s příjmem potravy – jí málo nebo moc? Bojíte se, že když ho necháte volně být, že se na vše vykašle třeba na školu, jídlo, braní prášků na chronickou nemoc? To vám chybí důvěra. A proč? Protože my ji nedostali od svých rodičů. Co s tím? Děti nám tím vším ukazují, že nejsme na správném místě a ony také ne. Pojďme se spolu na to podívat více do hloubky a uvidět, jaký potenciál v sobě naše děti mají a díky nim se sladit v životě do místa, kde i nám bude dobře.

V rozhovoru s Michaelou Všetečkovou na Cestách k sobě o tom, jak funguje homeopatie, jak může pomoci s fyzickou bolestí i s psychickými problémy.

Napsat komentář