MINIKONZULTACE

pro ty, co u mě procházejí hloubkovou terapií a chtějí v mezičase konzultaci, kvůli případným potížím, potřebuji probrat, co se děje a jak dál procházet změnami, které jim homeopatický lék přináší, kteří potřebují vyladit další postup, jak pokračovat s vyšší sílou léku apod. Probereme, jak se daří a vytestuji další sílu léku.

pro ty, kteří si potřebuji připomenout techniku, kterou je učím, jak se sebou pracovat, jak plně prožívat každodenní situace

Cena: 1800 Kč / hod (platíte čas, který spolu strávíme, třeba 20-30 min)

Konzultace je vždy telefonická a je třeba se na ni domluvit dopředu na tel.č.: 777 762 459. 

Konzultace je vhodná  i pro:

staré lidi, kteří už nechtějí jít do hloubky psychických potíží. Jen potřebují vyladit životní sílu, aby se zregenerovali a ulevilo se jim – psychicky či fyzicky. Většinou pracuji s jejich dospělými dětmi, kteří si o ně dělají starosti a chtějí jim pomoci. Více se o této práci dočtete zde v tomto článku.

některé chroničtější záležitosti, ale ještě není nutná hloubková homeopatická léčba – jde o individuální domluvu

pro zvířecí mazlíčky, kde jde taktéž o chroničtější záležitosti. O léčbě zvířat se můžete dočíst zde.

pro děti, pokud již jeden z rodičů prochází hloubkovou homeopatickou léčbou

Vždy se, prosím, nejdříve se mnou spojte, domluvíme si čas konzultace. Platí se až po konzultaci. Pokud vybereme lék, který nepůjde koupit v lékárně, pošlu vám ho poštou a cena bude navýšena o 100 Kč.

 

Tříměsíční provázení

UŽ NA TO NEJSEM SAMA

Nabízím vám společnou cestu, kdy vás budu aktuálně provázet ve vašem životě. V průběhu tří měsíců na to, co prožíváte, čím se trápíte, s čím si nevíte rady, nebudete sama. Můžete mi napsat, že si potřebujete promluvit a já hned ten den se s vámi můžu spojit. Cenné je na tom to, že vás provedu tím, co právě prožíváte, ujasníme si spolu, kde právě stojíte, abyste poznala, co potřebujete pro sebe, budu vám pomáhat pochopit situace ve vztazích, které aktuálně prožíváte, provedu vás emocemi, která vás budou aktuálně zasahovat a naučím vás s nimi pracovat. Provedu vás myšlenkami, které na vás aktuálně budou útočit a naučím vás, jak s nimi pracovat. Budu vám nabízet a učit různé techniky, jak vyzrát na „své stavy“, aby vám byly ku prospěchu a pomohly vám měnit svůj život v rodině či práci k lepšímu. Budeme společně rozeznávat, kdy jdete k sobě a kdy vás mysl odvádí od sebe.

Info o tříměsíčním provázení na youtube.

Obsahem balíčku je 12 hod času stráveného kterýkoli den včetně víkendu. Už jsme mnohdy pracovaly i v pozdních večerních hodinách, když bylo potřeba a měly jsme obě prostor. Navíc jsem s vámi ve spojení na mobilních aplikacích (whats app, messenger). Zkrátka Už na to nejste sama.

Cena balíčku: 18 000 Kč 

Balíček 12 hod spolupráce platí na 3 měsíce od zaplacení. Dopředu nevíme, na jak dlouho se po telefonu „potkáme“. Jednou to bude 40 min, jindy 20 min, pak 90 min. Je to různé. Po spotřebování 12 hod si můžete i nadále připlácet spolupráci za tuto sníženou cenu 1500 Kč za hod po dobu tří měsíční doby. Cena bez balíčku je 1800 Kč/hod. O minikonzultaci zde.

Balíček objednávejte na emailu: amatiasova(zavináč)seznam.cz, do předmětu zprávy napište UŽ NA TO NEJSEM SAMA. A dál už se spolu domluvíme.

 

Napsat komentář