Minikonzultace 

Je telefonická konzultace na 30 minut a je vhodná pro:

- staré lidi, kteří už nechtějí jít do hloubky psychických potíží. Jen potřebují vyladit životní sílu, aby se zregenerovali a ulevilo se jim – psychicky či fyzicky. Většinou pracuji s jejich dospělými dětmi, kteří si o ně dělají starosti a chtějí jim pomoci. Více se o této práci dočtete zde v tomto článku.

- některé chroničtější záležitosti, ale ještě není nutná hloubková homeopatická léčba – jde o individuální domluvu

- pro zvířecí mazlíčky, kde jde taktéž o chroničtější záležitosti. O léčbě zvířat se můžete dočíst zde.

- pro děti, pokud již jeden z rodičů prochází hloubkovou homeopatickou léčbou

V ceně této konzultace není homeopatický lék.

Cena konzultace: 600 Kč/30 min

Vždy se, prosím, nejdříve se mnou spojte, domluvíme si čas konzultace. Platí se až po konzultaci. Pokud vybereme lék, který nepůjde koupit v lékárně, pošlu vám ho poštou a cena bude navýšena o 100 Kč.

Mezikonzultace

pro ty, co u mě procházejí hloubkovou terapií a chtějí v mezičase konzultaci, kvůli případným potížím, potřebuji probrat, co se děje a jak dál procházet změnami, které jim homeopatický lék přináší, kteří potřebují vyladit další postup, jak pokračovat s vyšší sílou léku apod. Probereme, jak se daří a vytestuji další sílu léku. Mnozí potřebují provádět opakovaně svými stavy, v tom případě platí poměrnou část ceny Minikonzultace, tedy 200 Kč za každých deset minut. Takže někdy budete platit 20 min, jindy 40 min.

Cena: 200 Kč/10 min

Konzultace je vždy telefonická a je třeba se na ni domluvit dopředu na tel.č.: 777 762 459. 

Napsat komentář