HOMEOPATICKÁ KONZULTACE

Homeopatická konzultace

Pozdravíme se, dám vám něco k pití a začneme si povídat. Bude mě zajímat váš život, jak se máte, co vás trápí, co byste chtěli v životě změnit. Kdo chce řešit své zdravotní problémy, poví mi o nich. Někteří lidé si berou s sebou na sezení vyšetření od lékařů. To není třeba. Budeme se sice o vašich fyzických potížích bavit, ale už ty mě začnou samy „vyprávět“ váš životní příběh. Nejsou pro mě důležité naměřené hodnoty z laboratoří. Protože tělo k nám promlouvá a podle příznaků, kterými k nám hovoří, zjistíme, co v životě řešíte, a jak a proč jste v takové situaci, ve které právě jste.

Často mi lidé říkají, že mi pověděli to, co ještě nikomu v celém svém životě. A to je dobře, protože jednak si sami uvědomíte, co ve vás je, co v sobě řešíte, protože si to pojmenujete a jednak mě to přivede lépe k řešení vašich potíží.

Mnohokrát jsem narazila na pochybnosti z klientovy strany, že mi třeba zapomene říci něco důležitého a bude to mít vliv na správný výběr homeopatického léku. NEBOJTE SE. Mám zkušenost, že řeknete právě to nejdůležitější, co máte, ono vás to „povede“. Nechte se vést a DŮVĚŘUJTE. Ten rozhovor, co spolu povedeme, je hlavně PRO VÁS. Abyste si UVĚDOMILI, zvědomili to, co žijete. Jak se vlastně ve skutečnosti cítíte, co vlastně prožíváte. A já vám ukáži jiný úhel pohledu. Zboříme spolu to, co jste si vystavěli, spadne to jak domeček z karet. A to je dobře, protože konečně přestanete žít v ILUZI, která způsobuje nemoc a začnete si budovat NOVÝ PŘÍBĚH. Příběh, který bude psán už vaší rukou.

Já si takový příběh už píšu…, chcete taky?

Objednejte se telefonicky (mob.: 777 762 459) nebo emailem alzbeta@domacihomeopatie.cz

Aktuální ceník naleznete zde.

Pracuji i přes skype či telefon.

Jak pracuji?

 

Intuitivní práce

Intuitivní práce

Velmi intuitivně. Poslouchám vás a vnímám vás, vaši energii, vaše slova. Cítím. Zastavuji vás při propuknutí emoce a zůstáváme s ní. Dovolíte si ji cítit a za ní se začíná odvíjet váš starý příběh. Vaše minulost. Ukáže se nám nějaký obraz z minulosti. Pojmenujete ho, prožijete emoci, uvolníme, změníme ten příběh, tu část vašeho příběhu.

Tělo nás vede, tělo nám ukazuje cestu. Pak se zase vrátíme a pokračujeme v rozhovoru. Pomáhám vám měnit úhel pohledu, rozvracet zavedené, bořit staré a nefunkční. Vy to jen potřebujete dovolit. Mnohdy to bolí, ale pak ta úleva, uff, to stojí za to :-) .

 

 

Kombinuji úžasnou homeopatickou léčbu s jinými přístupy, hlavně s kineziologií. Ráda lidem ukazuji doporučení, jak se sebou pracovat i dál. Každý člověk přijde v jiném vývojovém stádiu a tím pádem potřebuje jiný návod, jak se sebou pracovat. Tělo nám prozradí, jak na tom jste a díky tomu mohu doporučit konkrétní kroky k další vaší sebe rozvojové práci. Pokud čtete tyto stránky, tak už jistě chápete, že jsme na cestě a není to jen o jednom sezení, kdy přijdete, dostanete lék a je po bolesti. Je to cesta, která je někdy hodně trnitá, ale stojí za to. Stojí za tu vnitřní svobodu, po které všichni někde v hloubi sebe toužíme. Jen někdo má ovšem odvahu jít za ní, odhodit okovy a žít ji. Protože spolu s mírou svobody roste i naše osobní zodpovědnost. Za sebe a svůj život. Pak už nemůžete nadávat na otrokáře, stát, autority, učitele a šéfa v práci. Pak už jen vnímáte, co jste ještě nezměnili a rozhodujete se, kdy to změníte. Máte čas, máte svobodu se rozhodnout.

Na závěr vám prozradím vybraný homeopatický lék, který vám dám (v případě skype – pošlu), a nacítím se na to správné dávkování pro vás. Homeopatický lék bude pokračovat v tom, co jsme na sezení započali. Pomůže vám léčit ve vás, co je nemocné, bude vás vylaďovat a ukazovat směr. Bude vám otevírat dveře k novým netušeným životním možnostem. Bude vás osvobozovat od starého, nefunkčního řádu. A bude po vás chtít spolupráci. Právě v podobě nějakých kroků, které vám poradím.

Jsme na cestě. Půjdeme chvíli spolu?

Objednejte se telefonicky (mob.: 777 762 459) nebo emailem alzbeta@domacihomeopatie.cz

Aktuální ceník naleznete zde.

Pracuji i přes skype či telefon.

Napsat komentář