HLOUBKOVÁ TERAPEUTICKÁ KONZULTACE

Zajímá mě váš život, jak se máte, co vás trápí, co byste chtěli v životě změnit. Mohou to být potíže ve vztazích, v práci, často lidi trápí zdravotní problémy. Někteří lidé si berou s sebou na sezení vyšetření od lékařů. To není třeba. Budeme se sice o vašich fyzických potížích bavit, ale ony samy mě začnou „vyprávět“ váš životní příběh. Nejsou pro mě důležité naměřené hodnoty z laboratoří. Protože tělo k nám promlouvá a podle příznaků, kterými k nám hovoří, zjistíme, co v životě řešíte, a jak a proč jste v takové situaci, ve které právě jste.

Kineziologie One brain

Hloubková homeopatická konzultace

Často mi lidé říkají, že mi pověděli to, co ještě nikomu v celém svém životě. Sami si tím uvědomí, co v sobě uvnitř roky nosí. Tím pojmenováním nastává velká úleva.

Mnohokrát jsem narazila na pochybnosti z klientovy strany, že mi třeba zapomene říci něco důležitého a bude to mít vliv na správný výběr homeopatického léku. NEBOJTE SE. Mám zkušenost, že řeknete přesně to, co skutečně potřebujete. Nechte se vést a DŮVĚŘUJTE. Ten rozhovor, co spolu povedeme, je hlavně PRO VÁS. Abyste si UVĚDOMILI, zvědomili to, co žijete. Jak se vlastně ve skutečnosti cítíte, co prožíváte. A já vám ukáži jiný úhel pohledu. Zboříme spolu to, co jste si vystavěli, spadne to jak domeček z karet. A to je dobře, protože konečně přestanete žít v ILUZI, která způsobuje nemoc a začnete si budovat NOVÝ PŘÍBĚH. Příběh, který bude psán už vaší rukou.

Já si takový příběh píšu…, chcete taky?

Objednejte se telefonicky (mob.: 777 762 459) nebo emailem amatiasova(zavináč)seznam.cz

Délka sezení 2 hod, cena: 3000 Kč 

 Více se o konzultaci můžete podívat na video z Cest k sobě. 

Pracuji osobně i online.

Jak pracuji?

 

Intuitivní práce

Intuitivní práce

Velmi intuitivně. Poslouchám vás a vnímám vás, vaši energii, vaše slova. Cítím. Zastavuji vás při propuknutí emoce a zůstáváme s ní. Dovolíte si ji cítit a za ní se začíná odvíjet váš starý příběh. Vaše minulost. Ukáže se nám nějaký obraz z minulosti. Pojmenujete ho, prožijete emoci, uvolníme, změníme ten příběh, tu část vašeho příběhu.

Tělo nás vede, tělo nám ukazuje cestu. Pak se zase vrátíme a pokračujeme v rozhovoru. Pomáhám vám měnit úhel pohledu, rozvracet zavedené, bořit staré a nefunkční. Vy to jen potřebujete dovolit. Mnohdy to bolí, ale pak ta úleva, ta stojí za to :-) .

 

 

Kombinuji úžasnou homeopatickou léčbu s jinými přístupy, hlavně s kineziologií. Ráda lidem ukazuji doporučení, jak se sebou pracovat i dál. Každý člověk přijde v jiném vývojovém stádiu a tím pádem potřebuje jiné doporučení, jak se sebou pracovat. Tělo nám prozradí, jak na tom jste a díky tomu mohu doporučit konkrétní kroky k další vaší sebe rozvojové práci.

Na závěr vám prozradím vybraný homeopatický lék, pokud o něj budete stát, který vám dám (v případě online – pošlu poštou). Homeopatický lék bude pokračovat v tom, co jsme na sezení započali. Pomůže vám léčit ve vás, co je nemocné, bude vás vylaďovat a ukazovat směr. Bude vám otevírat dveře k novým netušeným životním možnostem. Bude vás osvobozovat od starého, nefunkčního řádu. A bude po vás chtít spolupráci. Právě v podobě nějakých kroků, které vám poradím.

Jsme na cestě. Půjdeme chvíli spolu?

Objednejte se telefonicky mob.: 777 762 459 nebo emailem amatiasova(zavináč)seznam.cz

Délka sezení 2 hod, cena: 3000 Kč 

 

Pracuji osobně i online.

 

Napsat komentář