Akutní telefonická konzultace

V jakém případě zavolat? 

Když máte chřipku, angínu, kašel, laryngitidu, zápal plic, horečka se drží už pár dní, už se něco zlepšilo a zase se to vrátilo, zhorší se ekzém, zkrátka když se něco akutně děje a vy si už sami nevíte rady, můžeme se pustit do homeopatické konzultace.

Jak probíhá?

Zavoláte mi a popíšete příznaky nemoci. Zde doporučuji shlédnout videokurz Domácí homeopatie. Zaregistrovat se můžete zde. Díky tomu zjistíte, čeho si máte u vaší nemoci všímat a pak mě i popsat. Není to podmínka, ovšem pomůže to.

Výběr homeopatického léku

Výběr homeopatického léku

Já vám vyberu homeopatický lék a řeknu, kdy máte znovu zavolat na zjištění průběhu. Provázím vás celým akutním stavem, tedy až do skončení nemoci. Můžete mi tedy volat opakovaně za jednu cenu do skončení akutního stavu.

Kdy můžete volat?

Denně od 8 – 20 hod, pokud se nedomluvíme individuálně i jinak. Platí to na všechny dny v roce, tedy i na víkendy a svátky. Nemoc si čas nevybírá. Neberu telefony nepřetržitě, jednak nejsem robot :-) a také pracuji, vařím, odpočívám, povídám si s dětmi, relaxuji v přírodě s přáteli. Každopádně když budu mít zmeškaný hovor, zavolám zpátky. Jen kdybych se neozývala tři hodiny a více, tak mi zavolejte, prosím, raději znovu. Může se stát, že jsem třeba v tramvaji a tedy záměrně telefon nezvednu a já na to pak úplně zapomenu.

Kolik to stojí?

Cena kompletního poradenství ( jeden a více telefonátů, dle potřeby) je 300 Kč. Pokud budeme řešit třeba rodiče a dítě nebo dvě děti, tak za každého dalšího nemocného je navíc 100 Kč. Takže dvě osoby 400 Kč. Akutní konzultaci můžete zaplatit zde.

Kdo má zakoupený videokurz Domácí homeopatie PREMIUM nebo ebook Jak porozumět nemocem a vybrat ten správný lék, má půl roku slevu na akutní konzultace.

Napsat komentář