Akutní telefonická konzultace

V jakém případě zavolat? 

Když máte chřipku, angínu, kašel, laryngitidu, zápal plic, horečka se drží už pár dní, už se něco zlepšilo a zase se to vrátilo, zhorší se ekzém, zkrátka když se něco akutně děje a vy si už sami nevíte rady, můžeme si zavolat o pomoc.

Jak probíhá?

Zavoláte mi a popíšete příznaky nemoci. Zde doporučuji shlédnout videokurz Domácí homeopatie. Zaregistrovat se můžete zde. Díky tomu zjistíte, čeho si máte u vaší nemoci všímat. Není to podmínka, ovšem pomůže to.

Výběr homeopatického léku

Výběr homeopatického léku

Vybereme společně homeopatický lék a dohodneme se, kdy máte znovu zavolat na zjištění průběhu. Někdy je to za pár hodin, jindy za půl dne či na druhý den. Provázím vás celým akutním stavem, tedy až do skončení nemoci. Můžete mi tedy volat opakovaně za jednu cenu do skončení akutního stavu.

Kdy můžete volat?

Denně od 8 – 20 hod, pokud se nedomluvíme individuálně i jinak. Platí to na všechny dny v roce, tedy i na víkendy a svátky. Nemoc si čas nevybírá. Neberu telefony nepřetržitě, jednak nejsem robot :-) a také pracuji, vařím, odpočívám, povídám si s dětmi, relaxuji v přírodě s přáteli. Každopádně když budu mít zmeškaný hovor, zavolám zpátky. Jen kdybych se neozývala tři hodiny a více, tak mi zavolejte, prosím, raději znovu. Může se stát, že jsem třeba v tramvaji a tedy záměrně telefon nezvednu a já na to pak úplně zapomenu.

Kolik to stojí?

Cena kompletního poradenství ( jeden a více telefonátů, dle potřeby do vyřešení akutního stavu) je 500 Kč.

Kam volat? 

Zavolejte mi na mobil: 777 762 459. Konzultaci si objednávat nemusíte, prostě zavolejte a platbu uhradíte po ukončení poradenství nebo v jeho průběhu.

 

Napsat komentář