Jak porozumět nemocem a vybrat ten správný lék

eBook Domácí homeopatie

 

nový ebook

 

Co v ebooku najdete:

  • doporučení, co si pořídit do své domácí homeolékárničky
  • podrobný přehled, jak vybírat lék, jak léky od sebe odlišit, jak léky kombinovat, jak léky měnit, vysazovat, jak často je podávat, způsoby podávání léků, dávkování a skladování léků
  • psychosomatické příčiny nemocí: chřipky, angíny, rýma, kašel, chrapot, ztráta hlasu, záněty uší, lícních dutin, očí, dásní, zubů, kinetózy, průjem, nevolnost, zvracení, opary, úrazy (úpal, vymknutí kloubů, namožení šlach, zlomeniny, krvácení, popáleniny, opařeniny, pokousání, řezné rány…), předoperační a pooperační péče, dětské nemoci, potíže se zuby, s prořezáváním zubů a mnoho dalšího…
  • u jednotlivých nemocí uvádím homeopatické léky, jejich fyzické i mentální příznaky
  • příběhy z mého života i mých klientů, které dokreslují obraz léku a díky tomu si je můžete lépe zapamatovat
  • postup, jak se propracovat k jednoduchému výběru léků

Alžběta Matiášová

Alžběta Matiášová

Co nového zjistíte? Naučíte se podívat se na nemoc jako na přítele, který Vám dává dobrou radu. Který Vás zastaví a řekne, tohle ti ubližuje. Naučíte se porozumět nemoci, pokládat si otázky, co máte v životě změnit, aby se Vám situace neděly, ale tvořili jste si své vlastní.

Cena:    490 Kč 

 

 

U většiny léků na začátku popisuji i jejich mentální obraz. Díky tomu můžete pochopit, zažít, pocítit, o čem ten lék je, co vyzařuje za energii. To Vám pomůže jednak k tomu, abyste rychleji uměli lék poznat a také k tomu, že když vyberete lék podle fyzických příznaků, prozradí Vám mentální obraz léku, co vlastně nemocný řeší na psychické úrovni. Když si totiž uvědomíte mentální příčinu nemoci, okamžitě se stav nemocného může výrazně zlepšit.

Zjistíte, že pravidla jsou zpočátku velmi důležitá k tomu, abyste se naučili vybírat lék, naučíte se ovšem postupně pravidla opouštět a řídit se svou vlastní intuicí. E-book Vás touto cestou, cestou k důvěře v sebe sama provede. Pak už to bude opravdu, opravdu jednoduché.

Co získáte navíc koupí e-booku?

Psychickou podporu  a pomoc s výběrem léků v tajné skupině Domácí homeopatie na facebooku. Přístup Vám pošlu emailem. Zde si vzájemně mezi s sebou můžete radit a i tak si procvičovat výběr léku. Ve skupině jsme aktivní, máme tam živá vysílání, probíráme mnoho témat ohledně výchovy dětí, jejich zdraví, co pálí maminku doma s dětmi a co s tím, jak pracovat se svými emocemi a myšlenkami, spousta podpory na CESTĚ Z NEMOCI. 

Vyplňte, prosím, níže objednávkový formulář a uhraďte 490 Kč na účet č.: 2800414024/2010. Ebook vám obratem sama ručně pošlu.  

Jméno a příjmení: *
Adresa: *
E-mail:*
Telefonní číslo: *
Opište znaky:

 

Jaké by to bylo, kdyby Vaše děti už nebývaly nemocné? Ebook Vám pomůže najít cestu ke zdraví celé Vaší rodiny.

Před lety jsem si myslela, že se mi nemoc stane a já to nemohu ovlivnit. Dnes už zažívám, že je to informace těla, která mě vede k možnosti změnit svůj život k lepšímu.

Přeji Vám, aby Vám ebook byl oporou v náročných situacích při nemocech Vašich dětí a abyste díky němu získali odvahu žít život podle svých představ.

 

One thought on “Ebook Domácí homeopatie

  1. Pingback: Jak si zjednodušit život | Domácí homeopatie

Napsat komentář