Včelí štípnutí a homeopatie

Včelí štípnutí

Pokud je Vaše dítě alergické na včelí štípnutí, mějte u sebe vždy po ruce alespoň jeden z níže uvedených léků. Každý může velmi dobře zabrat. Pokud jsme doma a máme na výběr, můžeme rozlišit mezi léky a tím zvýšit účinek a rychlost pomoci homeopatického léku.

Nejdříve sáhněte na místo vpichu a jeho okolí, zda je teplé nebo studené. Pokud je studené, dejte postiženému Ledum palustre v potenci (síle léku), kterou máte doma nebo si kupte CH 15.
Dalším lékem, který můžete u včelího štípnutí využít je Apis mellifica, lék přímo ze včely. Poznáte to tak, že místo vpichu je teplé, narůžovělé, světlé a zlepšuje se chladem. Otok nastupuje rychle.
Pokud Vám nesedí ani jeden z léků, otok Vás svědí, štípe, pálí, vyberte lék Urtica urens, lék z kopřivy. Obraz tohoto léku poznáte, že otok se zhorší kontaktem se studenou vodou.

Lék podávejte v akutním stavu každých deset minut po třech kuličkách.

Foto: www.comphight.com

One thought on “

  1. Marie Vitámvásová

    Ahoj Alžběto,
    chtěla bych se podělit o zážitek a první ůspěch při léčbě homeopatiky.Tvůj přízpěvek na e- mailu jsem si pečlivě nastudovala a ani netušila ,že se mi tyto tvé informace budou brzy hodit.Na konci školního roku jsme se s dcerou Barčou jely koupat do bazénu mé sesty děti se vykoupali a když vylezli z bazénu štípla Barču včela .Plakala ,moc jí to bolelo ,vzpoměla jsem si však na homeo .lék apis a rozjela se pro něj do lékárny a okamžitě podala ,plus cibuli a ocet přímo na ranku .Za chvíli bylo po bolesti .Postupně včelky štíply ještě neteř i synovce po podání apisu bylo skoro okamžitě po bolesti .Děkuji ti tedy za dobré rady i přízpěvky a přeji pěkné léto. S pozdravem Vitámvásová Marie účastnice tvého kurzu

Napsat komentář