Klíšťová encefalitida

Jak na klíšťata homeopaticky? 

 

Kdo z Vás hledá alternativní řešení prevence před nákazou od klíšťat, je tu homeopatická možnost. Lék LEDUM PALUSTRE je lék, který působí antisepticky (proti otravě krve).

  • Můžete ho použít preventivně hned, jak začne „sezóna klíšťat“ jednou denně jednu dávku tohoto léku v potenci (síle léku) CH 9.
  • Pokud Vám nevyhovuje každodenní podávání, máte možnost dávat jednu dávku potence CH 30 jednou týdně. 
  • Můžete také počkat, až začnete chodit do lesa nebo celkově více ven a využít jednu z výše uvedených možností.
  • Lék Vás neochrání před tím, aby na Vás lezlo klíště, ale před nakažením.
  • Nebo můžete použít tento lék až ve chvíli, kdy uvidíte na někom ze svých blízkých přisáté klíště. V tom případě použijte potenci CH 30 jednu dávku jednou denně po dobu 21 dní.
  • Pokud jste již v minulosti prodělali boreliózu nebo klíšťovou encefalitidu nebo se to Vašim blízkých někdy přihodí, velmi doporučuji hloubkovou homeopatickou léčbu, aby se odstranila psychická příčina této nemoci.

 

Foto: www.comphight.com

3 thoughts on “

  1. Jolana

    Dobrý den, bohužel jsem se nemohla zúčastnit přednášky o klíšťatech. Ale chci Vám napsat zkušenosti mé a mé rodiny s homeopatiky a klíšťaty. My nepoužíváme Ledum Palustre, ale Blatta Orientalis 15 CH v kombinaci s B komplexem. B komplex užíváme pravidelně každý den a homeopatikum pouze pokud jdeme do lesa. Nevím, jestli to s tím má souvislost, ale když byla dcera v červnu z mateřskou školkou ve školce v přírodě, tak dostala s sebou B komplex a homeopatikum a paní zdravotnice jí to pravidelně, každý den dávala a dcera neměla za celý týden ani jedno klíště a děti okolo je měly. To je aspoň moje zkušenost s klíšťaty a homeopatiky.
    Jolana

Napsat komentář