Homeopatie a potíže z klimatizace

Problémy z klimatizace a větráků

Už několik lidí mě v posledních týdnech oslovilo s tím, že se nachladili, onemocněli nebo mají alergii z klimatizace. Určitě to mnozí z vás znají, že sice se potřebujete ochladit v parných dnech, ale zároveň vám nedělá to „foukání“ moc dobře nebo dělá, ale pak vás třeba bolí hlava, v krku nebo cokoli jiného.

Mám pro vás tip na homeopatický lék, který v těchto případech pomáhá. Je to Manganum aceticum. Pořiďte si univerzální potenci CH 15 a berte 3 kuličky každé dvě hodiny do výrazného zlepšení stavu. Pak lze rozvolnit na 3x denně až do úplného vymizení příznaků.

Nešikovné ovšem je, že to není volně prodejný lék. V některých lékárnách vám ho někdy prodají i tak, tak to zkuste, další možností jsou lékaři, kteří vám mohou napsat recept a nebo požádejte svého homeopata.

Jak tedy postupovat?

Když onemocníte, začne vás bolet hlava, krk, kašel, ucpou se vám dutiny, teče vám z nosu, z očí, prostě různé projevy nemoci, ovšem spojíte si to s tím, že jste na sebe pouštěli dlouhodobě klimatizaci nebo větrák, nemusíte už vůbec řešit příznaky a rovnou začněte shánět právě tento lék. Můžete si ho případně pořídit i dopředu, pokud víte, že vám umělé ochlazování nedělá dobře.

Photo credit: www.compfight.com

Napsat komentář