IMG_8695Moji milí,

nabízím vám zde na jednom místě své tři online produkty. Pokud o nějaký máte zájem, napište mi na email: amatiasova(zavináč)seznam.cz, pošlu vám ho ručně. Nemám již automatizovaný systém. Dostanete tedy vše pohromadě najednou. Pokud si zakoupíte všechny tři produkty, budete kompletně zásobení informacemi, jak si poradit v akutních stavech. Při zakoupení prvních dvou produktů (ebook Jak porozumět…. a videokurz) získáte přístup do soukromé skupiny Domácí homeopatie, kde můžeme vaše nabité vědomosti procvičovat, kde se můžete zdarma ptát, když si nevíte ještě rady. Kde se můžete inspirovat od ostatních. Jsou tam živá vysílání o homeopatii i za její hranice. Jdeme Cestou z nemoci. Můžete se přidat.

Videokurz Premium

Videokurz Premium

Videokurz Domácí homeopatie získáte zaplacením 490 Kč místo původních 1290 Kč. Na jiných místech mi ho prodávají za dvojnásobnou cenu mé původní. Využijte tedy tuto skvělou příležitost. Videokurz si můžete samostatně koupit zde.

 

 

 

Jak porozumět nemocem a vybrat ten správný lék

Jak porozumět nemocem a vybrat ten správný lék

Ebook Jak porozumět nemocem a vybrat ten správný lék je velmi užitečný pomocník. Mám na něho skvělé reference, určitě stojí za to ho mít u sebe v počítači či mobilu a nahlížet do něj kdykoli to budete potřebovat. Ebook zaplatíte za cenu 490 Kč. Samostatně si ho můžete pořídit zde.

 

 

Pokud si teď v únoru koupíte videokurz i ebook, dostanete níže uvedený ebook v hodnotě 199 Kč jako DÁREK.

 

 

40 léků, které potřebujete znát

40 léků, které potřebujete znát

Ebook 40 homeopatických léků, které potřebujete znát je užitečnou příručkou pro ty, kdo chtějí mít ucelený přehled o lécích, které doporučuji mít ve své homeolékárničce. Nabízím ho za cenu 199 Kč a samostatně si ho můžete koupit zde.

 

 

 

Pokud si v únoru 2024 videokurz koupíte i s ebookem Jak porozumět nemocem a vybrat ten správný lék, přidám vám ještě malý ebook jako Dárek. Získáte tak všechny produkty v hodnotě 1979 Kč za necelých 50 % ceny. 

Pro zakoupení obou produktů, zaplaťte 980 Kč na úč.č.: 2800414024/2010, napište na email: amatiasova(zavináč)seznam.cz, do předmětu napište: 2 + 1, pošlu vám je ručně, včetně dárku. Nemám již automatizovaný systém, máte to těžší na nákup, levnější na placení.

Napsat komentář