Videokurz DOMÁCÍ HOMEOPATIE

PREMIUM

Mám pro Vás připravený prémiový trénink Domácí homeopatie, ve kterém projdeme nejčastější akutní nemoci, léky, kterými je budeme léčit a psychosomatickou příčinu Vašich potíží.

 

Prodává se za jedinečnou cenu

Cena: 490 Kč

„Paní Matiášová,
chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše rady a hlavně za tak krásný přístup, kdy nastavíte věc vždy do toho lepšího světla. Že nikomu nic nenutíte, neříkáte jak to má dělat, a nestrašíte lidi s tím, jaké obrovské jedy na ně čekají za každým rohem. Naopak je uklidníte, že největší síla je v nich samých. A vše je jen projevem jejich postoje a očekávání.
Opravdu si moc cením Vaší práce a Vašeho poselství a vždy Vás ráda doporučím!“
S úctou V. K. 

  • Ve videokurzu nás čeká probírání konkrétních akutních nemocí.

Budeme se učit dívat na jednotlivou nemoc z psychosomatického hlediska, co nám tělo chce sdělit skrze tuto nemoc, nad čím se máme zamyslet. Zároveň si probereme různé projevy nemoci a na ně vybereme vhodný homeopatický lék.

V šesti videích si postupně probereme základní a nejčastější akutní nemoci jako je chřipka a nachlazení, kašel, angína a rýma. Dále se zaměříme na trávicí potíže jako je nevolnost, zvracení a průjem. Záněty zubů, uší, očí, lícních dutin se budeme učit v závěrečném videu.

Poznatky, které se zde dozvíte, můžete pak využít i v mnoha jiných projevech nemocí, naučíte se je na ně aplikovat.

Co se stane, když projdete tímto kurzem? Začnete se zamýšlet nad nemocí jinak, nově. Přestanete ji vnímat jako svého nepřítele. Zjistíte, že se už nemusíte nemoci bát. Získáte jistotu, že do toho můžete jít i Vy. A také to, že je to jednodušší, než jste si mysleli :-) .

Původní cena tohoto šestidílného videokurzu je 1290 Kč, 

Navíc

  • se můžete přidat k uzavřené skupině na facebooku a konzultovat tam a sdílet  s jinými své zkušenosti
  • pod videi máte pracovní sešit, ve kterém budete mít jednotlivé nemoci i s léky popsány, jak je zde budeme postupně probírat. Můžete si ho vytisknout a kdykoliv do něho nahlédnout.

Chcete si videokurz koupit? Zaplaťte 490 Kč na úč.č.: 2800414024/2010, do zprávy napište Videokurz, napište mi na email: amatiasova(zavináč)seznam.cz, pošlu vám ho ručně. Nemám již automatizovaný systém. Máte to sice složitější na nákup, proto levnější.

 

One thought on “Videokurz Domácí homeopatie PREMIUM

  1. Pingback: Jak si vytvořit domácí homeopatickou lékárničku | Domácí homeopatie

Comments are closed.