Videokurz DOMÁCÍ HOMEOPATIE

PREMIUM

Mám pro Vás připravený prémiový trénink Domácí homeopatie, ve kterém projdeme nejčastější akutní nemoci, léky, kterými je budeme léčit a psychosomatickou příčinu Vašich potíží.

Co vše bude obsahem si poslechněte, prosím, ve videu níže:

 

garance09

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

14 dní od zaplacení

Pokud Vám Prémiový trénink nebude vyhovovat, můžete si napsat o vrácení celé částky zpět :-) .

Cena: 1090 Kč

Xenie Halířová se synem

Od paní Matiášové jsem si objednala videokurz domácí homeopatie a to z toho důvodu, že mám malého prďolu a nemohla jsem se zúčastnit jejích kurzů osobně. Tento kurz mi zase pomohl jiným způsobem, než e-book. Paní Matiášová to krásně všechno říká a nasloucháním toho videa se to všechno krásně učím. Je to jakoby jste seděli přímo u ní. Video vám nezabere tolik času, když vám dítko spinká, můžete si uvařit čajík a poslouchat. Pro mě osobně je lepší to slyšet. Nikdy předtím bych neřekla, že je homeopatie takto jednoduchá a že si můžete pomoct během chvilinky. Jsem nadšená a jsem moc ráda, že paní Matiášová vytvořila tyto nahrávky pro nás.

Naučí Vás to použít správný homeopatický lék ve správný čas. A také vás to naučí mít jiný postoj k nemoci a postupy v léčení. Jsem moc ráda, že paní Matiášová dokázala připravit takovéto jednoduché pomůcky a projekty pro nás. Paní Matiášová,tímto Vám moc moc děkuji za Vaši ochotu, za Vaši pomoc a za Vaše projekty. 

S pozdravem Halířová Xenie

 

Pokud se chcete dozvědět ještě více, nabízím Vám

PRÉMIOVÝ TRÉNINK,

ve kterém na nás čeká probírání konkrétních akutních nemocí.

Budeme se učit dívat na jednotlivou nemoc z psychosomatického hlediska, tj. co nám tělo chce sdělit skrze tuto nemoc, nad čím se máme zamyslet. Zároveň si probereme různé projevy nemoci a na ně vybereme vhodný homeopatický lék.

V šesti videích si postupně probereme základní a nejčastější akutní nemoci jako je chřipka a nachlazení, kašel, angína a rýma. Dále se zaměříme na trávicí potíže jako je nevolnost, zvracení a průjem. Záněty zubů, uší, očí, lícních dutin se budeme učit v závěrečném videu.

Poznatky, které se zde dozvíte, můžete pak využít i v mnoha jiných projevech nemocí, naučíte se je na ně aplikovat.

Již deset let pracuji jako homeopat. Několik let pořádám kurzy Domácí homeopatie, především pro maminky s malými dětmi. Mnohé mi píšou, že se nemohou zúčastnit, protože ještě kojí a nemohou být tak dlouho od dětí, nebo že nemají hlídání dětí. Zkrátka mnoho z nich se ke mně na kurz prostě nedostaly. Ale právě v tomto čase, kdy mají dítě malé, by se jim informace z kurzu velmi hodily.

Proto jsem ráda, že se nám zde podařil připravit a natočit kurz, který si budete moci pouštět doma, když Vám třeba Vaše dítko spí anebo se můžete dívat i s ním :-) . Možná to bude zajímat i partnera či partnerku. Každopádně je moc fajn, když si video můžete pustit znovu a připomenout si, jak to ta homeopatka vlastně říkala.

Co se stane, když projdete tímto kurzem? Začnete se zamýšlet nad nemocí jinak, nově. Přestanete ji vnímat, jako svého nepřítele. Zjistíte, že se už nemusíte nemoci bát. Získáte jistotu, že do toho můžete jít i Vy. A také to, že je to jednodušší, než jste si mysleli :-) .

A to není vše.

Ušetříte spoustu času, který trávíte v ordinacích Vašich lékařů, čas, který vystojíte ve frontách na léky v lékárnách. Ušetříte také spoustu peněz. Homeopatický lék totiž stojí jen pár desítek korun a při dobrém skladování Vám vydrží na dlouho už proto, že k léčbě Vám často stačí jen pár kuliček. A také tím, že nebudete tak moc a časem možná i vůbec zanášet svá těla chemickými léky, přestanou se Vám tedy neustále opakovat a zhoršovat potíže.

To vše ale je jen navíc. Klid, který můžete získat tím, že nebudete zoufale řešit nemoci svých dětí, ten se vyčíslit finančně prostě ani nedá.

Cena tohoto 6 – dílného videokurzu je 1090 Kč.

K němu Vám nabízím

něco navíc. Budete moci se mnou vše

  • na facebooku konzultovat na stránce Domácí homeopatie v uzavřené skupině a sdílet tak své zkušenosti i s ostatními, kdo není na facebooku, může na emailu: alzbeta@domacihomeopatie.cz

Pod videi máte

  • pracovní sešit, ve kterém budete mít jednotlivé nemoci i s léky popsány, jak je zde budeme postupně probírat. Můžete si ho vytisknout a kdykoliv do něho nahlédnout.

A nakonec ještě jedna pecka:

  • osobní telefonická konzultace. Vím, jak jsem si zpočátku vůbec nevěřila, jaký lék by mohl mému dítěti pomoci. A tak Vám nabízím v průběhu dalších šesti měsíců od zaplacení kurzu telefonickou podporu, za kterou si budu účtovat jen symbolický poplatek 100 Kč, což je třetina jinak účtované částky.

Pokud se tedy chcete spolu se mnou vydat po stopách Vašeho přirozeného zdraví, využijte k tomu tlačítka níže.

 

 

garance09

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

14 dní od zaplacení

Pokud Vám Prémiový trénink nebude vyhovovat, můžete si napsat o vrácení celé částky zpět :-) .

One thought on “prihlaska

  1. Pingback: Jak si vytvořit domácí homeopatickou lékárničku | Domácí homeopatie

Comments are closed.