Tříměsíční provázení

UŽ NA TO NEJSEM SAMA

Nabízím vám společnou cestu, kdy vás budu aktuálně provázet ve vašem životě. V průběhu tří měsíců na to, co prožíváte, čím se trápíte, s čím si nevíte rady, nebudete sama. Můžete mi napsat, že si potřebujete promluvit a já hned ten den se s vámi můžu spojit. Cenné je na tom to, že vás provedu tím, co právě prožíváte, ujasníme si spolu, kde právě stojíte, abyste poznala, co potřebujete pro sebe, budu vám pomáhat pochopit situace ve vztazích, které aktuálně prožíváte, provedu vás emocemi, která vás budou aktuálně zasahovat a naučím vás s nimi pracovat. Provedu vás myšlenkami, které na vás aktuálně budou útočit a naučím vás, jak s nimi pracovat. Budu vám nabízet a učit různé techniky, jak vyzrát na „své stavy“, aby vám byly ku prospěchu a pomohly vám měnit svůj život v rodině či práci k lepšímu. Budeme společně rozeznávat, kdy jdete k sobě a kdy vás mysl odvádí od sebe.

Info o tříměsíčním provázení na youtube.

Obsahem balíčku je 12 hod času stráveného kterýkoli den včetně víkendu. Už jsme mnohdy pracovaly i v pozdních večerních hodinách, když bylo potřeba a měly jsme obě prostor. Navíc jsem s vámi ve spojení na mobilních aplikacích (whats app, messenger). Zkrátka Už na to nejste sama.

Cena balíčku: 18 000 Kč 

Balíček 12 hod spolupráce platí na 3 měsíce od zaplacení. Dopředu nevíme, na jak dlouho se po telefonu „potkáme“. Jednou to bude 40 min, jindy 20 min, pak 90 min. Je to různé. Po spotřebování 12 hod si můžete i nadále připlácet spolupráci za tuto sníženou cenu 1500 Kč za hod po dobu tří měsíční doby. Cena bez balíčku je 1800 Kč/hod. O minikonzultaci zde.

Balíček objednávejte na emailu: amatiasova(zavináč)seznam.cz, do předmětu zprávy napište UŽ NA TO NEJSEM SAMA. A dál už se spolu domluvíme.

————————————————————————————————————————————-

Nabízím vám ještě jednu variantu dlouhodobější spolupráce za výhodnější cenu v balíčku:

CHCI PRO SEBE VÍC

Jde o dvouhodinová sezení, jak jste na ně u mě zvyklé. Domluvíme si termín konzultace. Vy se dostavíte osobně či se spojíme online, po telefonu a máte dvě hodiny na čištění vašich programů, fyzických potíží, rozebrání vaší situace či provázení emocemi, myšlenkami. Každá opakovaná spolupráce přináší větší užitek, hlubší změny v životě a trvalejší ukotvení nových návyků.

3 sezení á 2 hod     7 650 Kčušetříte oproti klasické konzultaci 15 %

5 sezení á 2 hod    12 000 Kč, ušetříte oproti klasické konzultaci 20 %

Balíček se třemi nebo pěti sezeními osobně či online platí na 3 měsíce od zaplacení. I u tohoto balíčku platí, že vám balíček časově neprodlužuji. Na druhou stranu pokud spotřebujete konzultace dřív a budete si chtít za tuto výhodnou cenu koupit další sezení, do vypršení třech měsíců můžete dokupovat.

Balíčky objednávejte na emailu: amatiasova(zavináč)seznam.cz, do předmětu zprávy napište CHCI PRO SEBE VÍC a ve zprávě mi napište, kolik sezení si chcete koupit.

Napsat komentář