SEBE-HODNOTA

Brno 14. 12. 2019

Praha, Brno

Sebe-hodnota

Děláte něco pro druhé a oni vám to nevrací? Chovají se k vám lidé ve vašem okolí jinak, než si myslíte, že si zasloužíte? Máte pocit, že jste toho pro druhé udělali fakt hodně a přijde vám absolutně nepochopitelné, že oni vám za to neprojeví žádný vděk, úctu, natož aby měli ochotu vám to nějak vrátit?

Říkáte si, tohle už neudělám, na tohle už řeknu ne a ono to zase nejde a vy děláte věci, na které nemáte chuť a energii? Chodíte do práce, která vás nebaví? Nebo vás baví, ale nejste za ni patřičně finančně ohodnoceni. Jste v domácnosti, pečujete o ni, děti a muže a nějak to není poznat na spokojenosti vás všech?

Potřebujete, aby vás lidé ocenili, pochválili, uznali, že to co děláte, děláte dobře? Máte sami tendenci chválit a někde uvnitř čekáte, že i oni pochválí vás? Zároveň máte problém přijímat chválu, uznání, kompliment?

To máte problém s vaší SEBE-HODNOTOU. Nejste si vědomi sebe samých, své hodnoty.

Pojďme se spolu sejít a podívat se na tohle téma trochu do hloubky. Pojďme se podívat, kde všude nás NE-HODNOTA provází, kde nám komplikuje život. Tím, že to opět v našem životě ZVĚDOMÍME, můžeme s tím pracovat dál. Uvidíte, jak se váš život bude proměňovat, když s tím začnete vědomě pracovat.

————————————————————————————————————————————–

Kde: Brno, občanský klub, Hybešova 65a

Kdy: sobota 14. 12. 2019

Čas: 10 – 16 hod – s sebou svačinky, pojedeme bez obědové pauzy

Cena: 1500 Kč 

Přihlaste se zde:

Jméno a příjmení: *
Ulice, město, PSČ: *
E-mail:*
Telefonní číslo: *
Vyplňte, prosím:

Z minulých seminářů:  

Bětko, seminář se mi líbil, moc hezky kurzy vedeš. Je dobré si občas vyslechnout něco, co v podvědomí mám, ale zůstalo pozapomenuto, a taky jak to mají ostatní. Kurz mi dal asi toto: pozoruju a přemýšlím, jak okolí reaguje a taky, když něco dělám, tak si v duchu rozeberu, proč, z jakých pohnutek to dělám, co za tím může být – nad tím jsem předtím moc nepřemýšlela a ty máš velmi dobré analyzační schopnosti, které mi na kurzu pomohly se na věci začít dívat z různých úhlů pohledu.

Snažím se teď hlavně najít čas pro sebe, abych se mohla nad vším zamyslet a uvědomit si sebe samou, takže aktivity omezuju a v takovémto počasí se mi ani nikam nechce.. A momentálně pracuju na tom být ŽENOU. Jinak díky za lekce , které mi dáváš, vážím si toho, i když je to někdy dost emočně náročné se s tím srovnat..“ Renča

————————

„Jsem „začátečník“, takže na seminářích dostávám co potřebuji, jsou to pro mě nové věci, které se mi v ten daný moment zdají zcela jasné a logické…horší je pak praktická aplikace :-). S některými pohledy zatím „nemůžu nějak vnitřně splynout“ (např. nechození dětí do školy či nepomáhání doma), ale vše chce svůj čas a buď to přijde a nebo prostě ne :-) 

Od momentu, kdy jsem od tebe v květnu dostala první homeopatika, se můj život dostal do pohybu. Je zajímavé sledovat, jak díky tomuto prvnímu kroku se začaly „nabalovat“ další a další události, které mě posouvají od zaběhlého životního stereotypu (nespokojeného stereotypu) k prožívání šťastných chvil, osvobození mysli od nesmyslných představ, předsudků a především o zcela jiný pohled na lidi (na každého individuálního člověka). Mám před sebou spoustu práce, ale jsem šťastná, že se mi v tomto životě podařilo otevřít oči a vědomě pracovat na svém štěstí :-)

Děkuju moc, Bětuško :-) Krásný den.“ Hana

 

Foto: www.comphight.com – free verze

Napsat komentář