Akutní poradna

foto by Cieleke

Milá maminko,

vydej se se mnou na roční pouť nemocemi ve tvé rodině. Učíš se ode mě, jak vybírat homeopatické léky? Koupila sis ebook Jak porozumět nemocem a vybrat ten správný lék? Nebo videokurz Domácí homeopatie? To je dobře. Máme na čem stavět.

Teď si chceš dopřát individuální péči, provázení akutními stavy, aby ses plně dostala do způsobu, jak učím homeopatii, jak se dívat na nemoc, jak projít těžkostmi podávání akutních homeopatických léků ve stresu, strachu o dítě nebo partnera nebo třeba i sebe. Cena jedné konzultace je u mě 500 Kč. Když dáš teď do konce roku 10x víc, máš zajištěné provázení na celý rok. Platí to pro tebe, tvé děti a tvého partnera. Pokud máš často nemocné děti, věř, že se ti to vyplatí. Nemusíš řešit, zda zavolat nebo ne. Provedu tě akutními stavy tak, aby ses mohla cítit v bezpečí, aby sis začala věřit a pochopila plně principy Domácí homeopatie, které tu již 17 let učím.

Cenu 5000 Kč uhraď na účet a napiš mi na email: amatiasova(zavinac)seznam.cz. Do zprávy napiš: ROČNÍ PROVÁZENÍ AKUTNÍMI STAVY.

Tato nabídka se zopakuje nejdřív zase za rok. Tak neváhej a pusť se do toho. Věř, že za rok budeš ve výběru léku slušný odborník a sama budeš radit kamarádkám.

Napsat komentář