Kurz Harmonie v rodině – 2. ročník úspěšného kurzu

Jaro 2019

Cílem kurzu je pochopit více sebe sama, jak funguji, proč se projevuji právě tak a jak z toho ven. Jde o to, že jednáme pod vlivem programů z dětství a to nám často komplikuje vztahy teď. V prvních dvou dílech to bude více o vás samotných, práce s emocemi a nemocemi, porozumění sobě, svým emocím a každodenní práce s nimi. V dalších dvou dílech to bude nejen o vás, ale i tom, jak to mají druzí lidé, vaši nejbližší, což vám umožní využívat rozdíly ku prospěchu a lepšímu fungování celé rodiny.

Kurz je vhodné projít celý, ale není to podmínkou. Je možné se přihlásit na jednotlivé díly kurzu, které právě vás osloví. Přihlašujte se níže do přihlašovacího formuláře.

Kineziologie, Homeopatie

Harmonie v rodině

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kde: Brno, občanský klub, Hybešova 65a

Kdy: 9. 3., 30. 3., 4. 5., 1. 6. 2019

Čas: sobota 9.30 hod – 16.30 hod

Cena celého kurzu: 4800 Kč

jednoho dílu: 1500 Kč

 

 

I. díl – Práce s emocemi – 9. 3. 2019

Povíme si, jak emoce v našem životě ovlivňují naše chování. Odkud přichází, z čeho pramení a jak se s nimi dá pracovat tak, aby nás neochromovaly, neničily naše vztahy, nevyčerpávaly nás. Povíme si, jak nám naopak mohou pomoci porozumět sobě, druhým, jak mohou být našimi směrovkami na cestě k harmonii. Procvičíme si několik technik, díky kterým budete umět doma s emocemi pracovat a tak se naučíte sami sebe odblokovávat v mnoha různých životních situacích.

Cena: 1500 Kč

II. díl – Tělo promlouvá – 30. 3. 2019

Existuje mnoho psychosomatických knih a v každé z nich se může trochu lišit, o čem daná nemoc vypovídá. Společně tyto knihy použijeme pouze jako inspiraci k tomu, abychom sami mohli začít naslouchat svému tělu, co nám vypráví. Povedu vás k samostatnosti a důvěře v sebe, že informace, které o dané nemoci potřebujete vědět, máte v sobě. Na setkání budeme mít spoustu praktických cvičení, které nám v tom pomohou.

Cena: 1500 Kč

III. díl – Čtyři energie – 4. 5. 2019

Abychom mohli žít s ostatními lidmi v harmonii, je třeba pochopit, že oni to mají jinak. Každý jsme jedinečný originál, namíchaný z dokonalé kombinace čtyř energií – Cholerika, Sanquinika, Melancholika a Flegmatika. Probereme si charakteristiku těchto čtyř energií v člověku a společně budeme zkoumat, jaký koktejl energií máme my v sobě a také naši partneři, děti, rodiče….Proč? Pomůže nám to v tom, abychom si nebrali chování našich blízkých osobně. Já díky tomu pošlu svého mladšího syna, sanqinika, do obchodu, protože vím, že bude za deset minut zpátky doma, zatímco starší melancholik by za tu dobu nestihl být ještě ani oblečený. Staršímu naopak dávám skládat prádlo, žehlit nebo předvánočně uklidit, protože vím, že to bude precizně provedené. Proto jsem schopná přežít totální nepořádek mého mladšího v jeho pokoji a chápat, že jemu je tam takhle dobře.

Možná vás ovšem napadá, no jo, ale když třeba má jeden potřebu mít pořádek a ten druhý má nepořádek a je mu v tom dobře. Co s tím? Tak o tomhle to bude především. Jak to vše skloubit dohromady, aby se jeden nepotlačoval na úkor druhého. A to už se nám bude propojovat kurz dohromady, budeme zde čerpat hodně z prvního dílu.

Cena: 1500 Kč

IV. díl – Pět jazyků lásky – 1. 6. 2019

Tuto knihu od autora Gery Chapmena jsem doporučila na sezeních snad tisíckrát. Určitě trochu pomohla, ale vnímám, že to lidi neumí dát moc do praxe. Proto si povíme krátce o těchto jazycích, ale hlavně budeme opět spolu rozklíčovávat jazyky vaše a vašich blízkých a jak tuto skvělou pomůcku používat v reálném životě.

My totiž často máme tendenci „cpát“ našim dětem to, co jsme chtěli a potřebovali od svých rodičů a co se nám nedostávalo. Často to byl jazyk lásky, kterým naši rodiče nemluvili a tím pádem jsme jim nerozuměli, že nás mají rádi. Ale hrozí nám to samé. Já třeba dlouho nechápala, proč je starší syn naštvaný a odsekává mi, když se ptám, jak se měl. To je pozornost, můj jazyk lásky. Ale pochopila jsem, že on potřebuje skutky – tedy, aby měl dobře navařeno, aby měl pohodlí, aby bylo o něj dobře postaráno. A taky potřebuje doteky. Pro ty si chodí i ve svých 18-ti letech. No a ten mladší – tomu je šumák, jestli je co jíst. On si vždycky něco najde. On potřebuje dárky, drobnosti, byť malinkaté. A taky pozornost. Takže jeho se ptát denně, jak se cítí, je na místě. A když to vím, necpu jim oběma to samé.

Cena: 1500 Kč

 

Těším se na vás všechny :-) . Alžběta

Harmonie v nás

 

 

 

 

Přihlašte se, prosím, zde:

Do pole Celý kurz napište ano, pokud máte zájem o celý kurz a nevyplňujte pak pole Jednotlivý seminář. Pokud máte zájem o jeden nebo více dílů, napište číslo dílu, případně více čísel do pole Jednotlivý seminář a nevyplňujte pole Celý kurz. 

Jméno a příjmení: *
Email:*
Telefon: *
Celý kurz:
Jednotlivý seminář:
Opište znaky:

Foto úvodní: www.compfight.com, foto dole: archiv autorky

Napsat komentář