KURZ DOMÁCÍ HOMEOPATIE

PRAHA – jaro 2019 – kurz je již obsazen

Kurz nabitý informacemi, prací na sobě, mnoha aha momenty a uvědoměními.

Kurz akutní homeopatie

Kurz domácí homeopatie – Praha

Kurz bude probíhat s odstupem 3 – 4 týdnů, aby se načerpané informace a dojmy mohly dobře vstřebat a také jste je mohly využít v praxi ať u vašich nejbližších nebo ve svém širším okolí. Některé dámy „léčí“ i celou vesnici :-) . Vaše úspěchy i domnělé neúspěchy budeme v následujících lekcích konzultovat a hledat další možnosti, jak se dobrat ještě lepších výsledků.

 

Povedu vás k samostatnosti a důvěře v sebe a svou intuici. Povedu vás k tomu, abyste si léky uložili do paměti na základě nějakého zážitku, pocitu z léku.

————————————————————————————————————————————-

Kde: prostory ZŠ Grafická 1060/13, 150 00  Praha 5 – Smíchov

Kdy: 16.2. 2019, 6.4. 2019, 18.5. 2019, 8.6. 2019

Čas: soboty 10 – 17 hod

Cena celého kurzu:  4800 Kč při zaplacení do 18. 1. 2019

Cena na splátky: 2600 Kč při platbě do 1. 2. 2019, 2600 Kč při platbě do 1. 3. 2019

————————————————————————————————————————————–

Kurz domácí homeopatie I. díl

Seznámíme se se základními principy používání homeopatických léků, probereme homeopatickou filosofii, naladíme se vzájemně na jiný způsob uvažování o nemoci a řekneme si, co je pro správný výběr homeopatik důležité, co máme u nemocných pozorovat.

Pak se ponoříme do světa nemocí. Nejde tu o vyjmenování suchých faktů, příznaků. Půjdeme mnohem dál, za tu nemoc, budeme si povídat o principech, které ve světě nemocí fungují a když je pochopíme, budeme vidět nemoc jinak a tím pádem s ní i budeme umět lépe zacházet.

Kurz domácí homeopatie II. díl

Probereme konkrétní nemoci, budeme rozlišovat různé projevy jedné nemoci a díky nim k nim přiřazovat konkrétní léky. Budeme se učit vnímat esenci jednotlivých léků, pomocí příběhů a historek ze života si fixovat témata léků, aby se nám vybavily v tu správnou chvíli, kdy je budeme potřebovat. Vytvoříme si osobní domácí lékárničku.

Kurz domácí homeopatie III. díl

Zkušenosti, které jste uplatňovaly v praxi, tedy kdy někdo z vaší rodiny nebo širšího okolí byl nemocný, budeme zkoumat a učit se na nich. Každý z vás bude již mít svůj vlastní pohled, názor, tip, nápad, jak postupovat a proč. Budeme se učit, že žádná cesta není špatná, budeme se učit si věřit, sobě a své intuici. To se vám bude hodit i v jiných oblastech života. Probereme další nemoci, léky k nim se nám budou opakovat a díky tomu se nám budou fixovat do paměti, znova a znova.

Kurz domácí homeopatie IV. díl

Probereme další nemoci a úrazy a také co vše nám ještě v homeopatické praxi domácího léčení může pomoci. Budeme stále procvičovat a fixovat informace a esence léků, aby pro vás homeopatické léčení bylo jednodušší. Abyste ho mohli aplikovat i na další akutní situace, které v kurzu neprobereme. Homeopatickou lékárničku si ještě doplníme o pár dobrých vychytávek.

 

Kurz je již obsazen. 

————————————————————————————————————————————–

A co zažily maminky v předchozích kurzech: 

Akutní nemoci, osobní rozvoj

Lenka Procházková, maminka dvou dětí

„Milá Alžběto, chtěla bych ti napsat, co mi kurz dal. Je to spíše velké poděkování za pro mě opravdu velmi potřebné poznání.

Kurz mi přines jasnější orientaci ve světě homeopatických léků. Teď, když kouknu na jakýkoli lék z lékárničky, tak mám pocit, že prostě vím, na co bych ho mohla použít. Velmi cenné pro mě bylo také to, že jsem se mohla podělit o zkušenosti, které jsem s používám homeopatik zažila. Byly to úspěchy i problémy. Ale právě neúspěchy mě nejvíce naučily. Avšak úplně to nejdůležitější pro mě bylo, že jsi nás učila víře v sebe. Víře v to, že dokážeme vybrat ten správný lék. Že neexistuje jen jedno správné řešení na daný problém. Moc pro mě znamenalo dozvědět se, že to co se děje, je tak jak má být. Že nemoc, a vlastně i jiné problémy, které zažívám, je to pro mě pouze informace o nerovnováze, o tom že jdu proti sobě a je potřeba něco změnit. Asi jsem to už dříve slýchala, ale slyšet a poznat jsou hodně rozdílné věci. Teď to zacvaklo a mě se tak moc ulevilo, že si nemusím vyčítat některé věci které dělám, protože vím, že mají svůj smysl.

Opravdu moc moc děkuji :) .“

„Alžběto,

děkuji za kurz domácí homeopatie. Atmosféra na kurzu byla velmi příjemná a obohatily mě nejen informace, ale i přítomnost a poznatky ostatních účastnic. Kurz mi přinesl to, co jsem od něj očekávala – získala jsem větší jistotu při výběru homeopatik a dozvěděla jsem se spoustu přínosných informací nejen z oblasti homeopatie. Nově získané vědomosti jsem měla možnost uvést do praxe už několikrát a výběr homeoléků jsem udělala poměrně snadno, rychle a očividně správně. Určitě doporučuji kurz všem, nejen maminkám kvůli dětem, u nás mě dost „zaměstnává“ i manžel :) . Ještě jednou díky za tvoji práci!“

Jana Weirichová, maminka dvou dětí

 

Kurz domácí homeopatie

Lucie Hrubá, maminka dvou děvčat

„Milá Alžbětko, kurz domácí homeopatie byl pro mě něčím úžasným, na co budu hrozně ráda vzpomínat. I když jsem už nějaké zkušenosti s homeopatií měla, kurz mi dal strašně moc. Nejen teoretických informací, ale i příběhů z praxe, na které člověk jen tak nezapomene a které si v sobě ponese dál. Doteď se usmívám, když si vzpomenu, jak jsme se na kurzech společně „nachechtaly“. :-D Musím říct, že za dobu trvání kurzu jsem se dost změnila. Začala jsem si uvědomovat, že nemoci souvisí s psychikou a tudíž hledat příčinu taky tam. Naučila jsem se, že homeopatika sice umí úžasně pomoci, ale důležitá je i rekonvalescence a klid, které tělo po nemoci potřebuje. Když jsme se teď nedávno balili celá rodina na hory, tak místo velké krabice s léky, které jsem jindy vždycky přibalila, mi tentokrát stačila homeo-lékárnička a materiály od Tebe. Měla jsem z toho sama radost, protože jsem věděla, že cokoliv by se stalo, tak zvládnu s homeopatiky. :-) Kurz domácí homeopatie můžu všem maminkám a nejen jim, jedině doporučit! Pokud bude nějaké pokračování, jsem si jistá, že tam nebudu chybět. :-)“ Lucka

„Před kurzem jsem homeopatii používala systémem pokus-omyl. Homeopatie 
na mě působila velmi složitým nelogickým dojmem – připadalo mi, že vybrat 
správný lék z tolika možných je nadlidský výkon. Když jsem díky 
absolvování kurzu pochopila principy výběru léků, velmi mi to usnadnilo 
používání homeopatik. Také mě velmi obohatilo poznání, jaké informace 
pro nás se můžou za nemocemi skrývat.“ 

Lucka Hajkrová, maminka dvou dětí

„Milá Alžběto, chci ti poděkovat za kurz domácí homeopatie, který mě obohatil nejen po  „léčebné“ stránce, ale i jako člověka. Je moc fajn setkat se s lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou notu a něco nového se přitom naučit. Díky kurzu jsem začala přemýšlet jinak o nemocech, o jejich léčení, o mezilidské komunikaci a vztazích. Předtím mě nenapadlo, že všechno tohle spolu bezprostředně souvisí. Nyní je homeopatie a homeopatické léky “součástí“ naší rodiny. Pomáhají nám řešit dětské nemoci, ale i zdravotní neduhy nás rodičů. Myslím, že kurz může některé lidi přesvědčit a jiné utvrdit.:-) Určitě jej vřele doporučuji.“

Jitka Křivánková, maminka dvou dětí

Homeopatie Brno

„Krásné odpoledne, kurz akutní homeopatie zcela změnil můj přístup k nemocem. Homeopatie jde ruku v ruce s psychosomatikou a pomáhá tak odbourat akutní problém i jeho příčinu. Spojení nových informací a praxe současně bylo maximálně přínosné. Bude-li pokračování, rozhodně se na kurz přihlásím.“

Eva Havlíčková, maminka teď už dvou kluků

Kurz homeopatie

„Nabídka kurzu akutní domácí homeopatie mě zaujala, jakmile jsem ji uviděla. O homeopatii jsem již něco slyšela, ale jen trochu a chtěla jsem pochopit její principy a hlavně praktické použití především pro běžné nemoci dětí. Kurz mi přinesl přesně, co jsem hledala. Trochu teorie, vysvětlení jak homeopatie pracuje, ale hlavně praktické věci co dělat, když přijdou běžné nemoci jako nachlazení, rýma, růst zubů a další, s čím si člověk může pomoci sám.

Bylo to super a všem vřele doporučuji.“

Tereza Sobolová, maminka dvou dětí

 

Úvodní foto: www.comphight.com, ostatní fotky od autorek referencí s jejich laskavým svolením

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář