Milé maminky,

vytvořila jsem pro vás homeopatickou tříměsíční kůru na harmonizaci v dnešní transformační době.

Lék crocus sativa

Šafrán (crocus sativa)

 

Lék je ze šafránu, jedné z nejluxusnějších bylin světa. Šafrán mám přivezený z Kašmíru od kolegyně terapeutky, která každoročně pobývá v Indii.

 

 

Foto: <a href=“https://www.vecteezy.com/free-photos/flower“>Flower Stock photos by Vecteezy</a>

Můžete zaznamenat na různých stránkách popis homeopatického léku ze šafránu Crocus sativa, každopádně ten, který jsem použila já, má svá specifika, které mi v průběhu procesu tvorby prozradil.

Je zaměřený především na dnešní pro mnohé lidi velmi náročnou situaci. Je pro vás, které víte, že prožíváme transformaci a tak se nějak „držíte“ nad vodou, snažíte se být pozitivní, ale už z toho všeho nemůžete. Máte plný byt či dům lidí – děti, partneři, případně pečujete ještě třeba o rodiče. Pokud se probouzíte z úzkostmi, máte náročné děsivé sny, „padáte doma na hubu“, nedává vám to tady vůbec žádný smysl. Jste přetažené, unavené, vyčerpané. Nejraději byste si přivřely oči a neviděly tohle všechno…raději nic neřešily…

Chytá vás panika, strach…, děsí vás, kam to až může zajít…

Lék na deprese, úzkosti, strach, paniku

Homeopatická náruč

Mám pro vás tříměsíční homeopatickou kůru, která vás uklidní, uvolní a stáhne do sebe, abyste načerpaly energii pro dny příští. Abyste dokázaly mít nadhled a radost ze života. Abyste se lépe vyspaly a i tím získali větší pohodu a víc energie.

Cena kůry pro vás je 300 Kč. Za každého člena vaší rodiny platíte už jen o 100 kč víc. Lék je vhodný i pro děti, když na nich pozorujete, že si nevědí rady se životem, že jim to tu nedává smysl, že pochybují o smyslu své existence a jakéhokoli konání zde na Zemi. Ten nesmysl života se u dětí může projevovat i výbuchy vzteku, agresí a všeobecným vzdorem vůči jakýmkoli pravidlům.

V průběhu kůry vás budu provázet. Budeme v kontaktu, abychom věděly, co se s vámi děje.

Kůra ovšem není vhodná pro všechny. Proto se na mě obraťte na email: alzbeta@domacihomeopatie.cz a popište velmi stručně vaši situaci. Já se s vámi sladím a poradím další kroky. Objednávky homeopatické kůry na stejném emailu.

Napsat komentář