Pomáhám maminkám uzdravovat svoje děti :-)

Já a Kubík

Já a Kubík

Mým záměrem je, aby byla dostupná homeopatická léčba pro všechny, kdo o ni mají zájem. Chtěla bych, aby se rozšířila do všech koutů naší země takovou rychlostí, jakou je to možné právě na internetu. Proč? Protože vím, jak se cítí právě maminky s dětmi. Jsou zoufalé, utrápené, unavené, zničené. A potřebují pomociteď. Takové mi chodí do mé poradny a přesně taková jsem bývala i já.

Pojďme to změnit! Spolu!

Já již několik let dělám kurzy domácí homeopatie, ale často mi píší maminky, že prostě nejsou schopny si s malými dětmi a velmi pracovně vytíženým partnerem, najít čas na ně chodit. Ale jak to tedy udělat jinak? Věřím, že ženy na mateřské dovolené už nemusí trpět pocity viny, jak hrozné jsou matky, nemusí trpět, že jim nikdo nerozumí, když cítí v sobě, že to chtějí dělat jinak. Jinak o ně pečovat, jinak léčit, jinak vychovávat. Pojďme se spojit a udělat tedy virtuální komunitu žen, matek, které jsou tady, aby měnily svět! Když matky začnou doma léčit byť „jen“ z 80 % svou rodinu homeopaticky, dovedete si představit to množství chemických prostředků, které už nebudou potřeba? Dovedete si představit, jaké dalekosáhlejší důsledky to bude mít na Vaše těla a mysl, když nebudete již nadále do nich dávat to, co má vedlejší účinky na jiná místa v těle a tím si nebudete zakládat na budoucí chronické nemoci? Dovedete si představit, že s přibývajícím věkem budete zdravější, protože budete v souladu se svým tělem a jeho potřebami?

To totiž jde ruku v ruce. Když začnete používat homeopatii ve svém životě, začnete měnit i další oblasti, u těla se to totiž nezastaví :-) ! Začnete měnit přístup k životu, k lidem, budete měnit a pročišťovat své vztahy. Dovedete si představit, jak tím vším změníte podmínky k životu na Zemi? Jak přispějete k tomu, aby byla čistší, když ji nebudete zanášet umělými léky? Máte chuť to zažít se mnou, s námi?

Přidejte se k nám a měňte svět tak, jak to někde uvnitř sebe přirozeně cítíte!