IMG_8695Rozhodla jsem se, že končím s on-line podnikáním. Proto vyprodávám všechny on-line produkty, které byly vytvořeny. Budete mít k nim stále přístup, navíc se budeme spolu potkávat v tajné skupině na facebooku, kam se nedostane nikdo jiný, jen vy, co si tyto produkty koupili. Tam na vás čeká jedno velké a milé překvapení, které vám ušetří hodně peněz, mnohonásobně převyšující to, co dáte do koupi těchto produktů. Tedy ušetří to peníze těm, co budou i nadále sebe a svou rodinu léčit homeopatickými léky.

Videokurz Premium

Videokurz Premium

Videokurz vyprodávám za jedinečnou cenu 290 Kč. Nikdy jsem takovou slevu nedala. Využijte tedy tuto skvělou příležitost. Videokurz si můžete samostatně koupit zde.

 

 

 

Jak porozumět nemocem a vybrat ten správný lék

Jak porozumět nemocem a vybrat ten správný lék

Ebook Jak porozumět nemocem a vybrat ten správný lék je velmi užitečný pomocník. Mám na něho skvělé reference, určitě stojí za to ho mít u sebe v počítači či mobilu a nahlížet do něj kdykoli to budete potřebovat. Navíc chystám zase jeho aktualizovanou verzi, kterou získáte již pochopitelně zdarma. Ebook je za cenu 490 Kč. Ten si drží cenu stále, protože ho aktualizuji a nabízím vám k němu slevu na akutní konzultace. Navíc máte teď poslední možnost si ho zakoupit. Využijte ji. Pak už nebudu mít automatické nástroje na jeho prodej. Samostatně si ho můžete pořídit zde.

 

40 léků, které potřebujete znát

40 léků, které potřebujete znát

Ebook 40 homeopatických léků, které potřebujete znát je užitečnou příručkou pro ty, kdo chtějí mít ucelený přehled o lécích, které doporučuji mít ve své homeolékárničce. Nabízím ho za cenu 109 Kč a samostatně si ho můžete naposledy koupit zde.

 

 

 

Pokud máte chuť si pořídit všechny produkty najednou, za cenu dvou, dostanete třetí, ten nejlevnější zdarma. Všechny tři produkty za cenu 780 Kč si můžete zakoupit níže. Kdo jste ze Slovenska a nebo bydlíte ještě v jiných zemích, ozvěte se mi, domluvíme se individuálně. 

 

 

Napsat komentář