Tréma, strach před vystoupením, zkouškou…

Dobrý den,

dnes se s Vámi podělím o to, jakým způsobem můžete řešit úzkost, strach před vystoupením.

V homeopatii mám vyzkoušené a léty prověřené dva léky: GELSEMIUM SEMPERVIVENS a ARGENTUM NITRICUM.

Stres u obou se projevuje fyzicky průjmem a třesem v těle. Jak je ale odlišit?

Dříve jsem si myslela, že někdo potřebuje jen jeden lék na své trémy a někdo jiný zase druhý lék. Sama jsem se na sobě přesvědčila o tom, že pokaždé se má tréma projevuje jinak, a proto potřebuji někdy jeden lék, podruhé zase jiný.

GELSEMIUM SEMPERVIVENS se Vám bude hodit, když před akcí, která Vás čeká a stresuje, budete PARALYZOVANÍ. Budete sedět a nebudete mít schopnost myslet, nachystat se, něco zařídit, udělat.

Po léku dostanete nápad, jak se připravit efektivně, Zjistíte si, jak se tam dostanete a kolik máte ještě času. Rozjasní se Vám mysl a Vy dokážete při zkoušce říct vše, co víte, což se při trémě nestává.

ARGENTUM NITRICUM se bude projevovat opakem, tj. CHAOTICKÝM chováním. Budete se chystat a do toho zalejete kytky, utřete prach a takové různé věci, které zrovna dělat vůbec nemusíte. Budete pobíhat po bytě, rychle mluvit, psát, chystat, prostě chaos. Při písemné zkoušce popíšete šílené množství papírů, prostě chaos.

Lék Vás uklidní a Vy s jasnou a klidnou myslí uděláte to, co je třeba.

Pořiďte si oba léky v potenci CH 15 a podávejte ho tak často, jak potřebujete. Blíží se zkouška a Vy začínáte být nervózní. Tak si pár dní předem začněte dávat lék 1 – 3x za den, vždy, když nervozita nastupuje. V den zkoušky ho můžete potřebovat klidně po půl hodině. Nebojte se předávkování. U homeopatie to nehrozí.

Jedna dávka jsou tři kuličky, pokud lék kupujete v lékárně.

Kde všude můžete léky využít?

Když Vás čeká náročná cesta, učíte se řídit auto, máte dát výpověď a bojíte se jít za šéfem, nebo naopak jdete na pohovor žádat o práci. Když jdete do školy na pohovor s paní učitelkou. Když Vás čeká nějaký zdravotní zákrok. Když máte problém telefonovat.

Vyzkoušejte a napište mi, jak Vám lék zafungoval.

 

 

 

 

2 thoughts on “Tréma, strach před vystoupením, zkouškou…

 1. Jitka

  Mám zkušenost s Gelsemiem. Je to tak půl roku zpátky, kdy mi ho doporučila jedna paní doktorka na rehabilitaci. Ještě s dalšími dvěma homeopatickými léky. Tehdy jsem bohužel neměla pocit, že by mi tyto léky nějak pomohly, možná to bylo tím, že jsem je na doporučení lékařky užívala 3x denně vždy hned za sebou, možná tím, že jsem prostě v tu chvíli potřebovala něco jiného. S homeopatií nicméně sympatizuji, ale jsem dá se říct spíše začátečník.
  jitka.macova2@seznam.cz

  1. Alžběta Matiášková

   Dobrý den, paní Jitko,
   moje první homeopatikum bylo na bolest v krku a já také nepozorovala žádné zlepšení. Vybrala mi ho tenkrát praktická lékařka. Vůbec netuším, čím to bylo, prostě jsem možná nebyla připravená na to, používat tento způsob léčení. Někdy hodně záleží, kdo Vám lék vybere, zda s tím člověkem souzníte, zda jste naladěni na jednu vlnu.
   Začátečník je také dobrý, jednou prostě musíme začít, pokud chceme nějakou změnu. Tak držím palce, ať se Vám na poli homeopatie postupně více a více daří. Pokud budete chtít cokoli poradit, napište na email: alzbeta@domacihomeopatie.cz nebo na facebooku https://www.facebook.com/domacihomeopatie odpovídám téměř denně.

Napsat komentář